STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Opieka

Dom Opieki MEDI-system Na Dyrekcyjnej zapewnia najwyższy standard opieki medycznej i zajęć rehabilitacyjnych. To synonim bezpieczeństwa i komfortu życia. Usługi opierają się na wiedzy naukowej. Zostały opracowane przez profesjonalny zespół pod przewodnictwem cenionych w świecie lekarzy z wieloletnim doświadczeniem.

Całodobowa opieka wykwalifikowanego i przyjaznego personelu
Niezależnie od stanu zdrowia, możliwości fizycznych, a także indywidualnych potrzeb – nasz personel zawsze zapewni regularną opiekę pielęgniarską i lekarską. Całodobowy, profesjonalny nadzór medyczny i instalacja przywoławcza pozwala na podjęcie szybkich działań i gwarantuje bezpieczeństwo.

W pełni bezpieczna infrastruktura - środowisko pozbawione barier
Oferujemy naszym mieszkańcom w pełni bezpieczne środowisko – funkcjonalne pomieszczenia pozbawione barier architektonicznych. W pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Całodobowy monitoring i ochrona
Dostęp do centrum jest chroniony, a przestrzenie publiczne monitorowane. Do poszczególnych oddziałów prowadzą niezależne i odpowiednio zabezpieczone wejścia. Dzięki temu zapewnione jest bezpieczeństwo podopiecznych na różnym poziomie rozwoju chorób, w szczególności chorób demencyjnych.


Zdjęcia
MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in