ANGEL CARE STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Rekonwalescencja

Dostęp do lekarzy specjalistów
Ośrodek zapewnia spójne działania na wielu płaszczyznach. Gwarantuje specjalistyczne usługi geriatryczne i opiekę – zarówno dla osób wyłącznie z problemami ruchowymi, jak i w różnych stadiach demencji. Zapewniamy dostęp do lekarzy specjalistów, w tym geriatry, neurologa, psychiatry, internisty, fizjoterapeutów i dietetyków.

Kadra doświadczonych ekspertów
Dom Opieki Angel Care tworzą światowi liderzy geriatrii: prof. Michael Davidson i prof. Shlomo Noy. To z nimi konsultowane są programy opieki oraz leczenia. Ośrodek zapewni opiekę interdyscyplinarnej kadry medycznej: lekarzy ogólnych, lekarzy specjalistów, w tym geriatrów, opiekunów, licencjonowanych fizjoterapeutów, psychologów i dietetyków. Stały monitoring stanu zdrowia, a także zapewnienie opieki na najwyższym poziomie spowoduje, że rodziny i bliscy mieszkańców Angel Care nie będą musiały się niepokoić.

Koordynacja wizyt lekarzy specjalistów
Współpraca z wrocławskimi przychodniami ułatwia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, oraz poszerza ofertę Angel Care o lekarzy innych specjalizacji.

 

Terapia poszpitalna

W przypadku rehabilitacyjnych pobytów poszpitalnych nasi fizjoterapeuci postępują zgodnie z zaleceniami lekarzy ze szpitala. Zapewniamy kompleksową opiekę, w tym:

  • Całodobową opiekę personelu medycznego
  • Dostęp do lekarzy specjalistów
  • Bezpieczną infrastrukturę

W Angel Care zapewniamy wszystkie warunki sprzyjające temu, by senior wrócił do sprawności w możliwie najkrótszym czasie.

 

Opieka czasowa

Zakres opieki czasowej jest dokładnie taki sam, jak w przypadku stałych mieszkańców naszego centrum. Niezależnie od długości pobytu i zakresu opieki, osobą starszą zajmuje się profesjonalny personel, czuwający całą dobę. Bezpieczna infrastruktura i przyjazne środowisko sprzyjają dobremu samopoczuciu seniora.

Usługa jest w pełni elastyczna. Pobyt czasowy w Angel Care może trwać tylko jeden dzień lub dowolnie długo. Wychodzimy w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom seniorów i ich opiekunów. 


Zdjęcia
Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in