JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Kim jesteśmy

Angel Care to wspólne przedsięwzięcie doświadczonych w opiece nad osobami starszymi specjalistów, prowadzących centra opieki MD Nursing w Europie, a także grupy deweloperskiej Angel Poland Group.

Angel Poland Group jest jedną z największych grup deweloperskich w Polsce. Powstała w 2003 roku i koncentruje się na inwestycjach w dużych miastach Polski. Dotychczasowe nakłady inwestycyjne wynoszą ok. 1,5 mld zł. Grupa Angel Poland zrealizowała w Krakowie apartamentowce Angel City, Angel Plaza oraz prestiżową inwestycję Angel Wawel. We Wrocławiu jest jednym z inwestorów luksusowego kompleksu OVO Wrocław połączonego z hotelem DoubleTree by Hilton, kompleksu apartamentów Angel River oraz hotelu The Granary.

MD Nursing jest operatorem centrów opieki nad osobami starszymi o zróżnicowanych potrzebach, znajdujących się w różnym stanie fizycznym i psychicznym. Począwszy od osób samodzielnych, poprzez osoby wymagające doraźnej opieki, jak też osoby wymagające stałego całodobowego nadzoru. Wsparcie dla Angel Care zagwarantuje międzynarodowy zespół naukowców i lekarzy, zapewaniający najwyższą jakość świadczenia usług w domach opieki Aktios na terenie Grecji - www.aktios.gr oraz w ośrodku leczenia choroby Alzheimera w Ramat Gan www.alzheimer.org.il.


Zdjęcia
Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in