JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Czytamy o centrum seniora we Wrocławiu

2016-04-21

Dom opieki dla osób starszych Angel Care wzbudza ogromne za­in­te­re­so­wa­nie mediów, a publikacje dotyczą wielu ciekawych tematów

Jak zachować bezpieczeństwo w mieszkaniu, a jak w sieci internet? Jak się nie dać oszu­stom? Czy chorobą Alzheimera można się zarazić? Czytajcie artykuły doty­czące naszego centrum seniora!

W kwietniu na temat wrocławskiego domu seniora Angel Care pojawiło się kilkadziesiąt publikacji – zarówno poradnikowych, jak też naukowych czy newsowych, czyli aktualnych wieści z naszego centrum.

Na portalu BabciaPolka.pl znajdziemy praktyczny przewodnik na temat bezpieczeństwa seniorów. Dowiemy się, jak nie dać się oszustom, zachować bezpieczeństwo w sieci (seniorzy to już 10% użytkowników internetu!), a także we własnym domu.

Niezwykle interesujący jest wywiad w serwisie PoradnikZdrowie.pl. Nasz ekspert i współzałożyciel centrum seniora, prof. Michael Davidson, stara się odpowiedzieć na pytanie, czy chorobą Alzheimera można się zarazić. Czytamy: „Mam nadzieję, że naukowcy z University College London się nie mylą, bo o wiele łatwiej leczyć chorobę zakaźną niż wieloczynnikową, za jaką chorobę Alzheimera się uważa”. Polecamy cały wywiad.

Z kolei „Gazeta Wyborcza Wrocław” publikuje najnowsze wieści z życia Angel Care. Ile miejsc w naszym domu opieki jest już zarezerwowanych? Jakie warunki znajdą tutaj mieszkańcy? Warto przeczytać! Można również obejrzeć film. 

Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in