JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Najnowsza inicjatywa Fundacji Angel Care, Klinika Pamięci.

2016-12-21

Ogromne zainteresowanie mediów wzbudziła Klinika ­Pa­mię­ci

Wywiady i informacje na temat najnowszej inicjatywy Fundacji Angel Care zamieściły stacje telewizyjne oraz najważniejsze portale internetowe. Liczące się media opublikowały również materiał dotyczący porównania kosztów opieki w nowoczesnym centrum seniora oraz w warunkach domowych.

O uruchomieniu Kliniki Pamięci poinformowały Fakty – najważniejszy program informacyjny TVP 3 Wrocław. Informacja dotycząca naszej kliniki została zamieszczona również na portalu TPV 3 Wrocław.

Obszerny wywiad z Michałem Kowalskim, dyrektorem Angel Care, wyemitowała telewizja Echo24. Dotyczy on celów i założeń Kliniki Pamięci.

Informacje na temat Kliniki Pamięci zamieściły również portale internetowe, w tym Onet, jeden z największych w Polsce, a także wroclaw.pl, jeden z najważniejszych we Wrocławiu.

Liczące się media, zarówno ogólnopolskie, jak i senioralne oraz biznesowe zamieściły także porównanie kosztów profesjonalnej opieki w Angel Care, które jest najlepszym przykładem nowoczesnego centrum seniora, oraz w warunkach domowych. Ten ciekawy materiał ukazał się m.in. na portalach w Fakt.pl, Zwierciadlo.pl, Magazynseniora.pl czy Seniorzy.com,

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in