STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Jak wspierać wnuki i dzieci w realizacji marzeń spełniając swoje?

2017-01-10

Gościem specjalnym na wtorkowym treningu mózgu był Pan Krzysztof Liegmann

Trener, nauczyciel i mówca motywacyjny. Autor książki "Życie i 101 przyjaciół", Prezes Zarządu Architekci Umysłu, Prezes Fundacji Bezpieczny Brzuszek...

Podczas spotkania z uczestnikami warsztatów z Krzysztofem Liegmannem poruszono tematy związane z marzeniami w odniesieniu do dzieci i wnuków. Najważniejsze było zrozumienie potrzeby autorytetów, a więc roli rodziców i dziadków w życiu młodych ludzi. Ich postawa lub własne ograniczenia przekładają się bezpośrednio na podejmowane decyzje przez kolejne pokolenia. 
Krzysztof Liegmann miał również okazję dzięki zadawanym pytaniom do uczestników uzyskać odpowiedzi na wiele tematów. Usłyszał głos pokolenia, które doskonale wie, jak człowiek może wiele poświęcić, aby zawalczyć o swoją przyszłość. Wspólnie doszli do wniosku, że dzisiejszy świat biegnie za szybko, a więc młodzi ludzie napędzają się tempem, które odbiera im możliwość wpływania na własne życie. Oddają oni wolność i tożsamość wirtualnemu światu. Jest szansa na to, aby ich wesprzeć i odwrócić ten trend. 

 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in