STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Warsztaty rozwojowe

2017-02-06

Z Magdaleną Wnuk-Olenicz spotykamy się w każdy poniedziałek o 10-tej na prowadzonych przez nią Warsztatach Rozwojowych w klubie seniora

Doktor nauk społecznych, andragog, edukator osób starszych. Od dziesięciu lat współpracuje z seniorami w ramach realizowanych warsztatów biograficznych i rozwojowych w Uniwersytetach Trzeciego Wieku we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Uczestniczy w projektach edukacyjnych adresowanych do osób starszych (m.in. udział w projekcie „Wrocław dziękuje swoim stulatkom”, projekt międzynarodowy „Co-housing and Social Housing for Elder’s Reactivation”). Od 2005 roku prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami m.in. z andragogiki, elementów gerontologii, gerontologii społecznej, geragogiki. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji naukowych. W 2015 roku ukazała się monografia pod Jej redakcją naukową „Problemy i szanse rozwoju osób starszych w społeczeństwie polskim”.

Magdalena Wnuk-Olenicz prowadzi również w naszym Domu Seniora zajęcia autorskie, które tak jak w klubie cieszą się ogromnym zainteresowanie wśród mieszkańców.

 

 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in