STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Bezpieczeństwo

Centrum Seniora MEDI-system Na Dyrekcyjnej to synonim bezpieczeństwa i spokojnego snu. Zachowując swoją prywatność, jesteś cały czas pod profesjonalną opieką medyczną.

Całodobowa opieka medyczna 
W chwilach słabości, pogorszenia samopoczucia czy sytuacji wyjątkowej, możesz liczyć na nasz personel. Całodobowa, profesjonalna opieka medyczna na miejscu pozwala na podjęcie szybkich działań dla zapewnienia Twojego bezpieczeństwa

Pomoc zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami
Na indywidualne zlecenie mieszkańca realizujemy usługi niestandardowe. Zdajemy sobie sprawę, że nasi mieszkańcy mają różne potrzeby w zakresie wsparcia w sprawach urzędowych, prawnych i zdrowotnych. Nasz personel pozostaje w 24 godzinnej gotowości do realizacji nawet najbardziej nietypowych zadań.

Instalacja przywoławcza
W każdym mieszkaniu chronionym – zarówno w części dziennej, sypialnej, jak i w łazience – znajduje się instalacja przywoławcza, umożliwiająca natychmiastowe wezwanie personelu. Uruchomienie alarmu jest sygnalizowane bezpośrednio w Centrum Szybkiego Reagowania, co pozwala na błyskawiczną interwencję.

Całodobowy monitoring i ochrona
Chroniony dostęp do budynku i monitoring przestrzeni publicznych zapewniają poczucie bezpieczeństwa na każdym kroku.

Koordynacja wizyt lekarzy specjalistów
Nasza współpraca z wrocławskimi przychodniami ułatwia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej i lekarzy specjalistów. Umożliwiamy udział w akcjach profilaktycznych na atrakcyjnych warunkach.


Zdjęcia
MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in