STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Czytamy o centrum seniora we Wrocławiu

2016-04-21

Dom opieki dla osób starszych Angel Care wzbudza ogromne za­in­te­re­so­wa­nie mediów, a publikacje dotyczą wielu ciekawych tematów

Jak zachować bezpieczeństwo w mieszkaniu, a jak w sieci internet? Jak się nie dać oszu­stom? Czy chorobą Alzheimera można się zarazić? Czytajcie artykuły doty­czące naszego centrum seniora!

W kwietniu na temat wrocławskiego domu seniora Angel Care pojawiło się kilkadziesiąt publikacji – zarówno poradnikowych, jak też naukowych czy newsowych, czyli aktualnych wieści z naszego centrum.

Na portalu BabciaPolka.pl znajdziemy praktyczny przewodnik na temat bezpieczeństwa seniorów. Dowiemy się, jak nie dać się oszustom, zachować bezpieczeństwo w sieci (seniorzy to już 10% użytkowników internetu!), a także we własnym domu.

Niezwykle interesujący jest wywiad w serwisie PoradnikZdrowie.pl. Nasz ekspert i współzałożyciel centrum seniora, prof. Michael Davidson, stara się odpowiedzieć na pytanie, czy chorobą Alzheimera można się zarazić. Czytamy: „Mam nadzieję, że naukowcy z University College London się nie mylą, bo o wiele łatwiej leczyć chorobę zakaźną niż wieloczynnikową, za jaką chorobę Alzheimera się uważa”. Polecamy cały wywiad.

Z kolei „Gazeta Wyborcza Wrocław” publikuje najnowsze wieści z życia Angel Care. Ile miejsc w naszym domu opieki jest już zarezerwowanych? Jakie warunki znajdą tutaj mieszkańcy? Warto przeczytać! Można również obejrzeć film. 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in