STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Media wszechstronnie o Angel Care

2015-10-30

Radio Wrocław na antenie informuje o postępach na budowie, Rynek­seniora.pl opi­suje apartamenty chro­nione, a Biotechnologia.pl publikuje wywiad z prof. Shlomo Noyem, współzałożycielem centrum Angel Care, m.in. o aktywizacji seniorów i perspektywach dla gerontologii. Media interesują się różnymi aspektami naszego projektu.

Na portalu Polskiego Radia Wrocław znajdziemy ciekawy materiał o postępach na budowie Angel Care. Remont zabytkowego obiektu jest już bardzo zaawansowany. Znakomite wrażenie robi elewacja, z zachowaną XIX-wieczną cegłą. Niedługo rozpoczną się prace wykończeniowe.

Więcej tutaj: http://www.prw.pl/articles/view/46240/Wroclaw-Remont-dawnej-porodowki-przy-Dyrekcyjnej-w-obiektywie-ZDJeCIA

Na portalu rynekseniora.pl ukazał się tekst „Czym właściwie są apartamenty chronione?”. Pokazuje, że to nie tylko komfortowe i bezpieczne mieszkania, lecz także styl życia w sam raz dla aktywnych seniorów. Wpływają na to liczne dodatkowe usługi i propozycje różnych form aktywności.

Pełen artykuł dostępny pod tym linkiem: http://www.rynekseniora.pl/inwestycje/107/angel_care_czym_wlasciwie_sa_apartamenty_chronione,3365.html

Przy okazji Dni Gerontologii, które odbyły się we Wrocławiu, redaktor portalu Biotechnologia.pl przeprowadził wywiad z prof. Shlomo Noyem, współzałożycielem centrum Angel Care. Światowy ekspert w zakresie gerontologii mówił m.in. o tym, jak skutecznie aktywizować osoby starsze, o wyzwaniach stojących przed gerontologią w kontekście zmian demograficznych, a także o tym, co ma kluczowe znaczenie dla szczęśliwego starzenia.

Wywiad do przeczytania:  http://biotechnologia.pl/zdrowie-i-uroda/zycie-zaczyna-sie-po-60,15627

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in