STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Angel Care zaprasza seniorów na bezpłatny pokaz filmowy

2015-12-07

Angel Care wspólnie z Dolnośląskim Centrum Filmowym zaprasza na seans kinowy dla aktywnych seniorów. We wtorek 15 grudnia obejrzą niezwykły film „Optymistki”. Po filmie wykład o czynnikach wpływających na jakość życia na emeryturze. Początek projekcji o godz. 12.00 w sali Warszawa, wstęp wolny.

Projekcja filmu odbędzie się w ramach wtorkowych seansów dla seniorów w Dolnośląskim Centrum Filmowym.  O czym są „Optymistki”? Film w reżyserii Gunhild Magnor) opowiada o niezwykłej drużynie siatkarskiej. Jej najmłodsza zawodniczka ma 66, a najstarsza 98 lat. Wspólne treningi i „team building” dają im wiele radości.

„Optymistki” przemawiają do wyobraźni. To przekonujący przykład na to, że takie formy aktywności, które czynią nas zdrowymi i pozytywnie motywują do przebywania z rówieśnikami to recepta na zadowolenie z życia w każdym wieku. Mieszkańcy Angel Care będą mieli bogaty wybór różnych aktywności, w tym również sportowych.

Po projekcji filmu „Optymistki” Ewa Zygadło, specjalista ds. leków i suplementów współpracująca z Angel Care, wygłosi wykład na temat czynników wpływających na jakość życia seniorów. Opowie m.in. o zasadach zdrowego odżywiania, znaczeniu regularnego ruchu fizycznego dla zdrowia oraz omówi zagadnienia związane ze stosowaniem leków i suplementów diety.

To bardzo przydatna wiedza dla aktywnych seniorów. Odpowiedni styl życia ma istotne znaczenie dla zachowania zdrowia, kondycji i dobrego samopoczucia.  

Pokaz filmu „Optymistki” odbędzie się 15 grudnia 2015 r. w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ul. Piłsudskiego 64a), w sali „Warszawa”. Projekcja jest bezpłatna. Na seniorów czeka 240 miejsc.

 

Odra Film  DFC

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in