STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Bezpłatnie i codziennie. Klub Seniora Angel Care

2016-06-06

Warsztaty artystyczne, zajęcia spor­to­we, wykłady, szkolenia, wy­cie­czki, a przede wszystkim przyjazna at­mo­sfe­ra. Uruchomiliśmy Klub Seniora Angel Care. To okazja, aby nawiązać i rozwinąć znajomości, zasięgnąć po­rad specjalistów oraz wzmocnić ciało i umysł. Klub działa codziennie. Wstęp wolny!

Klub Seniora Angel Care to cykliczne spotkania dla osób starszych. Odbywają się codziennie w godzinach od 10 do 14 (przewidziane są także wydarzenia specjalne poza harmonogramem, na które obowiązują zapisy). W spotkaniach może uczestniczyć każdy.

- Zapraszamy seniorów z całego Wrocławia. Zapewniamy przyjazne środowisko i bogaty program aktywności, który opracowujemy na bieżąco, tak aby odpowiadać na potrzeby osób starszych – mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care. – W naszym klubie spotykają się osoby o podobnych zainteresowaniach, uczestniczą w warsztatach, dyskutują czy ćwiczą, na każdym kroku wspierając się nawzajem.

Co jest przewidziane w ramach Klubu Seniora Angel Care?

Uczestnicy klubów seniora pobudzają ciało i umysł, a to z kolei  opóźnia proces starzenia się. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko wystąpienia schorzeń związanych z wiekiem, w tym demencji. Seniorom zalecamy częste spotkania, rozmowy, organizowane wyjść do kina czy teatru, a następnie dyskusje na ten temat. Namawiamy także do ćwiczeń fizycznych – oczywiście dopasowanych do możliwości osoby.

Dlaczego spotkania są zalecane?

 

Klub Seniora Angel Care

Bezpłatne spotkania od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10.00 do 14.00

Wrocław, ul. Dyrekcyjna 5-7 (wejście przez dziedziniec)

Szczegółowe informacje oraz Rejestracja w recepcji Angel Care lub pod numerem telefonu 506 919 332 (od godz. 8.00 do 20.00).

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in