STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Nowa usługa w Angel Care: pobyty czasowe

2016-08-09

Nawet na jeden dzień, zarówno dla osób wymagających opieki stałej, jak i okresowej terapii poszpitalnej. We Wrocławiu i w regionie brakowało usługi tak kompleksowej i elastycznej. Wychodzimy naprzeciw ocze­ki­wa­niom seniorów i ich opiekunów.

Dla kogo przeznaczony jest pobyt czasowy? Z tej oferty mogą korzystać osoby m.in. z chorobami demencyjnymi i innymi chorobami przewlekłymi, Seniorzy wymagający terapii ortopedycznej lub rekonwalescencji po wypadkach.

Pobyt czasowy to dobre rozwiązanie również dla opiekunów osoby starszej, którzy potrzebują odpoczynku, mają do załatwienia pilne sprawy lub na okres remontu w domu. We wszystkich tych sytuacjach, w których stworzenie odpowiednich warunków do terapii w domu jest bardzo trudne lub niemożliwe.

W Angel Care standard opieki w ramach pobytu czasowego jest dokładnie taki sam, jak w przypadku stałych mieszkańców. Niezależnie od długości pobytu i zakresu opieki, osobą starszą zajmuje się profesjonalny personel, czuwający całą dobę.

Jeśli chodzi o długość pobytu czasowego w Angel Care, to nie ma ograniczeń – może trwać tylko jeden dzień lub dowolnie długo. Elastyczność to obok kompleksowej opieki dodatkowy atut naszej nowej usługi. Wynika z tego, że dobrze rozumiemy potrzeby Seniorów oraz ich opiekunów i zawsze staramy się wyjść im naprzeciw. 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in