STRONA GŁÓWNA JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Poszukujemy kierownika administracyjnego

2015-11-27

Odpowiedzialność, dobra organizacja pracy ośrodka oraz współpraca z partnerami zewnętrznymi – takimi umiejętnościami powinna wyróżniać się osoba na stanowisku kierownika administracyjnego. Zapraszamy do kreowania nowych standardów w opiece dla seniorów. Zaczynamy wiosną 2016 roku!

Angel Care jako nowoczesny i kompleksowy ośrodek poszukuje do współpracy osób o otwartym usposobieniu, gotowych na rozwijanie umiejętności, a także dbających o zapewnienie opieki na najwyższym poziomie.

W zakresie przyszłych obowiązków kierownika administracyjnego Angel Care znajdzie się m.in.: tworzenie zespołu administracyjnego, nadzór nad zapewnieniem właściwego wsparcia administracyjnego pozostałym działom centrum seniora i aktywny wpływ na organizację jego pracy.

Oferujemy m.in. samodzielne stanowisko, możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji, a także atrakcyjne warunki pracy w pierwszym tak kompleksowym centrum seniora w Polsce. Weź z nami udział w tworzeniu przyszłości opieki medycznej!

Więcej informacji w zakładce PRACA

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in