Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/angelcare/ftp/shortcode.php on line 157
Rada naukowa
JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Rada naukowa

Centrum seniora Angel Care opiera się na wiedzy i doświadczeniu ekspertów wyspecjalizowanych w opiece nad osobami starszymi, którzy prowadzą w Europie centra opieki MD Nursing.

MD Nursing koncentruje się na zapewnieniu najlepszych warunków życia i opieki dla seniorów o zróżnicowanych potrzebach, znajdujących się w różnym stanie fizycznym i psychicznym. Począwszy od osób samodzielnych, poprzez osoby wymagające doraźnej opieki, jak też osoby wymagające stałego całodobowego nadzoru. Wsparcie dla wrocławskiego przedsięwzięcia zapewni międzynarodowy zespół naukowców i lekarzy.

Poznaj naszych Ekspertów
Prof. Michael Davidson

Prof. Michael Davidson

Doświadczony ekspert w zakresie badań nad chorobą Alzheimera oraz opracowywania leków na demencję. Jest współzałożycielem MD Nursing i głównym współautorem badań geriatrycznych. Opublikował ponad 250 prac w międzynarodowej literaturze naukowej. Posiada profesurę na Uniwersytecie w Tel Awiwie oraz w Mount Sinai Medical School w Nowym Jorku. Jest konsultantem największych firm farmaceutycznych opracowujących leki na demencję. Od 1999 roku jest prezesem Centrum Alzheimera. O zdrowie dba uprawiając sport, a w utrzymaniu formy intelektualnej pomaga mu czytanie i badania naukowe.

 
Prof. Shlomo Noy

Prof. Shlomo Noy

Wybitny specjalista w zakresie geriatrii oraz autor prac i książek na ten temat. Jest światowym liderem opinii w zakresie rehabilitacji geriatrycznej i zarządzania opieką zdrowotną. Posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach geriatrycznych, opiece nad osobami starszymi i zarządzania centrami opieki. Jest głównym konsultantem medycznym w Tel Awiwie, m.in. w miejskim ośrodku KESHET (700 łóżek) oraz w szpitalu Sheba, zajmującym się osobami chorymi na alzheimera (300 łóżek). Współzałożyciel MD Nursing. Dziekan na Uniwersytecie Nauk o Zdrowiu Kirjat Ono w dystrykcie Tel Awiwu. Zdrowie i aktywność umysłową utrzymuje uprawiając jogging, prowadząc badania i wykłady na uniwersytecie.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in