JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Mieszkańcy Angel Care będą widoczni na Marszu Kapeluszy

2016-09-14

10 kolorowych, fantazyjnych kapeluszy stworzyli członkowie naszego Klubu Seniora. Mieszkańcy Angel Care za­pre­zen­tu­ją się w nich podczas Marszu Kapeluszy we Wrocławiu. To już 22 września.

Kapelusze powstają w czasie warsztatów artystycznych w Klubie Seniora w Angel Care. Każdy jest małym dziełem sztuki, przystrojonym według autorskiego, niepowtarzalnego pomysłu. W sumie w trakcie warsztatów powstanie 10 oryginalnych kapeluszy.

Dzięki temu mieszkańcy Angel Care na pewno wyróżnią się podczas Marszu Kapeluszy we Wrocławiu. To jedno z największych tego rodzaju wydarzeń na świecie, święto wszystkich aktywnych seniorów mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care..

Marsz Kapeluszy co roku odbywa się we Wrocławiu w ramach Dni Seniora. W tym roku przejdzie ulicami miasta 22 września. Wyruszy o godz. 10.00 z pl. Nowy Targ.

Klub Seniora Angel Care oferuje bogaty wybór możliwości spędzania wolnego czasu w sposób aktywny i w dobrym towarzystwie – od zajęć rekreacyjnych i sportowych, przez wieczorki taneczne, ćwiczenia umysłu i wykłady, po zajęcia artystyczne. Klub działa codziennie od rana (większość zajęć zaczyna się o godz. 10.00) do późnych godzin popołudniowych.

Wszystkie zajęcia w Klubie Seniora Angel Care są bezpłatne i otwarte dla wszystkich seniorów. Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in