JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Mieszkańcy Angel Care idą w Marszu Kapeluszy

2016-09-22

Już 22 września mieszkańcy Angel Care wezmą udział we wrocławskim Marszu Kapeluszy. To jedno z największych tego rodzaju wydarzeń na świecie.

Marsz Kapeluszy co roku odbywa się we Wrocławiu w ramach Dni Seniora. W tegorocznym marszu mieszkańcy Angel Care zaprezentują się w niezwykle oryginalnych, fantazyjnych i barwnych kapeluszach. Specjalnie na tę okazję własnoręcznie przygotowali je członkowie  klubu seniora podczas warsztatów artystycznych. Każdy kapelusz jest niepowtarzalny, ponieważ powstawał według autorskiego pomysłu.

Marsz Kapeluszy skupia co roku aktywnych seniorów z całego Wrocławia. Dlatego nie może tam zabraknąć również mieszkańców Angel Care. Dodam, że na świecie trudno jest znaleźć tego rodzaju wydarzenie o podobnym rozmachu, wyróżniające się przy tym znakomitą atmosferą mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care..

Marsz Kapeluszy w tym roku przejdzie ulicami Wrocławia 22 września. Wyruszy o godz. 10.00 z pl. Nowy Targ.

Klub Seniora Angel Care działa codziennie od rana (większość zajęć zaczyna się o godz. 10.00) do późnych godzin popołudniowych. Oferuje bogaty wybór zajęć, warsztatów, kół zainteresowań czy wykładów, są też wieczorki taneczne.

Wszystkie zajęcia i wydarzenia w Klubie Seniora Angel Care są bezpłatne i otwarte dla wszystkich seniorów.
Liczba miejsc jest jednak ograniczona.

 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in