JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Najsławniejsza DJ-ka zagra w Walentynki w Angel Care

2017-02-02

Najsławniejsza DJ-ka zagra w Walentynki w Angel Care

Występowała na największych festiwalach w Polsce, prowadzi aktywny tryb życia, nie lubi narzekania. W Walentynki zagra dla wrocławskich seniorów w Angel Care. Ruszyły zapisy. Nie może Was zabraknąć!

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt, w grudniu skończyła 78 lat.. Jest aktywna, uśmiechnięta i łamie stereotypy. Kilkanaście lat temu zaczynała na wieczorkach dla seniorów. Teraz zyskała miano „najstarszej DJ-ki w Polsce”, a jej imprezy łączą pokolenia. Będzie można się o tym przekonać w Walentynki, podczas dancingu w Centrum Seniora Angel Care.

 

Walentynkowa zabawa rozpocznie się o godzinie 17.00. DJ Wika zawładnie parkietem  przebojami ponadczasowych artystów i współczesnych hitów. Uczestnicy mogą się spodziewać Boney M, disco polo z „Jesteś szalona” na czele, czy też ''Czy ten pan i ta pani są w sobie zakochani'' Ani Wyszkoni, która jest ulubioną piosenkarką DJ Wiki.

 

W Angel Care warto pojawić się wcześniej. Już o godzinie 15.00 rozpocznie się otwarty wykład DJ Wiki - „O miłości do muzyki”. Najstarsza DJ-ka w Polsce zdradzi, jak rozpoczęła się jej przygoda z konsolą. Opowie również o tym, jak pięknie

się starzeć realizując swoje pasje, nie oglądając się za siebie.

 

- DJ Wika udowadnia, że wiek nie jest przeszkodą w realizacji  pasji. Co więcej, pokazuje, że to klucz do utrzymania dobrej formy i czerpania radości z codzienności. To idea, która towarzyszy nam każdego dnia w Centrum Seniora Angel Care. Zachęcamy do udziału w spotkaniu walentynkowym, każdego, bez względu na wiek. Z kolei na co dzień zapraszamy do udziału w aktywnościach naszego  Klubu Seniora mówi Michał Kowalski, dyrektor generalny Angel Care.

 

Przez cały wieczór na seniorów czekać będą studio fotograficzne wyposażone w aparat polaroid, który umożliwia natychmiastowe wywołanie zdjęcia. DJ Wika zapowiedziała już, że chętnie zapozuje do pamiątkowych zdjęć i wręczy autografy.

 

Zapisy trwają pod numerem: 71 306 90 30. Nie może Was zabraknąć!

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in