JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Zobacz mieszkanie pokazowe. Zdobądź gratisy

2015-11-20

Gotowy jest już jeden z apartamentów chronionych w centrum seniora Angel Care. Umów się na prezentację i osobiście przekonaj o nowoczesnych i kompleksowych usługach w centrum. Tylko do końca roku pakiety usług gratis!

Gotowy apartament to mieszkanie wzorcowe, dzięki któremu można poznać ideę tego nowoczesnego i kompleksowego domu seniora. To nowy styl życia, do tej pory niedostępny w Polsce.

Warto przyjść osobiście i przekonać się, na czym polega idea Angel Care. Do końca roku osoby rezerwujące miejsce w centrum seniora Angel Care otrzymają w pakiecie do wyboru:

Od tradycyjnych mieszkań apartament różni się tym, że jest pozbawiony barier architektonicznych i w pełni przystosowany do potrzeb seniorów. Co najważniejsze, jego mieszkaniec ma dostęp do wielu usług, które pozwalają się cieszyć aktywnym i szczęśliwym życiem na emeryturze (więcej informacji w zakładce Styl życia: http://angel-care.pl/apartamenty-chronione/styl-zycia/).

Realizacja Angel Care zakończy się wiosną 2016 roku. Wraz ze zbliżającym się terminem zakończenia inwestycji zwiększa się zainteresowanie apartamentami chronionymi. 

 

 

Angel Care
Centrum Seniora

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in