JĘZYK > PL EN DE
Infolinia: Odkryj numer
 

Zobacz mieszkanie pokazowe. Zdobądź gratisy

2015-11-20

Gotowy jest już jeden z apartamentów chronionych w centrum seniora Angel Care. Umów się na prezentację i osobiście przekonaj o nowoczesnych i kompleksowych usługach w centrum. Tylko do końca roku pakiety usług gratis!

Gotowy apartament to mieszkanie wzorcowe, dzięki któremu można poznać ideę tego nowoczesnego i kompleksowego domu seniora. To nowy styl życia, do tej pory niedostępny w Polsce.

Warto przyjść osobiście i przekonać się, na czym polega idea Angel Care. Do końca roku osoby rezerwujące miejsce w centrum seniora Angel Care otrzymają w pakiecie do wyboru:

Od tradycyjnych mieszkań apartament różni się tym, że jest pozbawiony barier architektonicznych i w pełni przystosowany do potrzeb seniorów. Co najważniejsze, jego mieszkaniec ma dostęp do wielu usług, które pozwalają się cieszyć aktywnym i szczęśliwym życiem na emeryturze (więcej informacji w zakładce Styl życia: http://angel-care.pl/apartamenty-chronione/styl-zycia/).

Realizacja Angel Care zakończy się wiosną 2016 roku. Wraz ze zbliżającym się terminem zakończenia inwestycji zwiększa się zainteresowanie apartamentami chronionymi. 

 

 

MEDI-system
Na Dyrekcyjnej

ul. Dyrekcyjna 5‑7
Wrocław

+48 71 311 11 88

facebookYou Tubelinked-in